Kup prezentNewsletter

Masaże

Masaż klasyczny, leczniczy – Masaż, który szybko regeneruje i rozluźnia napięte mięśnie sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna i bardziej jędrna, działa także przeciwbólowo.

 

150 zł – 60 minut

90 zł – 30 minut

 

Masaż masłem shea – Delikatny relaksacyjny masaż na ciepłym aromatycznym maśle wykonywany płynnie i łagodnie, przynosi uczucie relaksu i ukojenia ciała, wspaniale nawilża skórę sprawiając, że staje się ona gładka i aksamitna.

 

170 zł – 60 minut

100 zł – 30 minut

 

Masaż ciepłą aromatyczną świecą – Dawka nowych sil witalnych dla ciała, uczucie ciepła, jakie daje rozgrzany wosk, aromaty zabierają nas w podróż do świata relaksu, odprężenia, lekkości, czyniąc nasza skórę miękką i nawilżoną.

 

175 zł – 60 minut

100 zł – 30 minut

 

Masaż lekkie ciało Masaż całego ciała bazujący na stymulowaniu punktów energetycznych, co sprawia, że nasze ciało nabiera nowych sił witalnych, odzyskuje harmonię i naturalne piękno, dając uczucie lekkości.

 

160 zł – 45 minut


Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi – Masaż, który działa niezwykle uspokajająco i relaksująco. Łagodzi objawy stresu, doprowadza do głębokiego relaksu ciała, zmniejsza bóle, poprawia cyrkulację krwi i limfy, wycisza psychikę, ułatwia wypłukiwanie toksyn.

 

140 zł – 30 minut

200 zł – 70 minut

 

Masaż LOMI LOMI – Wspaniały zabieg o działaniu relaksującym, leczniczym i terapeutycznym w jednym. Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Wpływ tego masażu nie dotyczy tylko sfery fizycznej, ale również emocjonalnej.

 

210 zł – 60minut

250 zł – 90 minut

 

Morskie oczyszczenie – Rytuał łączący w sobie elementy relekasacyjne, wspomaga oczyszczenie organizmu, poprzez stymulowanie mikrokrążenia, przyspiesza usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. Przyczynia sie do szybkiej redukcji cellulitu, poprawia elastyczność i jędrność skóry.

 

175 zł – 60minut

230 zł – 90 minut

 

Masaże w ogrodzie – w okresie letnim zapraszamy Państwa do skorzystania z masaży wykonywanych w naszym ogrodzie i zrelaksowania się w cichej miłej atmosferze, promieni słonecznych i śpiewających ptaków.

 

MASAŻE DLA DWOJGA – Każdy masaż z oferty indywidualnej możemy wykonać w pakiecie dla dwojga w specjalnie przygotowanym gabinecie. Bez względu na porę dnia masaże oraz zabiegi są wykonywane w półmroku przy blasku świec. Wspólny masaż, to czas spędzony z bliską osobą. Dzięki tym chwilom odnajdą Państwo ukojenie dla duszy i ciała, a nasi terapeuci zapewnią relaks i niezapomniane doznania.