Kup prezentNewsletter

Otoczenie Hotelu

Atrakcje w otoczeniu hotelu

Pragnąc służyć Państwu pomocą, przygotowaliśmy ofertę aktywnego wypoczynku, w całej jego obfitej okazałości. Nasza okolica daje rozmaite możliwości ciekawie i mile spędzanego czasu w ruchu, na powietrzu.

Na Państwa życzenie organizujemy wyprawy z przewodnikiem, wypady turystyczne szlakami natury i zabytków oraz specjalne trasy tematyczne.

Organizujemy również przejażdżki bryczkami, jazdy konne, spływy kajakarskie rzeką Chodelką, rejsy statkami po Wiśle i wycieczki do Janowca.

Otoczenie obiektu sprzyja również wypoczynkowi bez konieczności dalszych wypraw. Świetnie wyposażony plac zabaw w atestowane urządzenia dla dzieci tj. huśtawki, ścianka wspinaczkowa, drabinki i zakręcona zjeżdżalnia sprawią, że odpoczniecie Państwo obserwując z tarasu widokowego doskonałą zabawę dzieci.

Słoneczne tarasy widokowe skierowane na sąsiadujący wąwóz pozwolą na korzystanie z uroków przyrody będącej tutaj na wyciągnięcie ręki. Wystarczy książka i filiżanka kawy lub lody w upalny dzień, żeby poczuć komfort i prawdziwy relaks.

W okresie letnim proponujemy Państwu korzystanie z terenu z wygodnymi leżakami w zaciszu ogrodu, a także boisko do piłki siatkowej oraz basen ogrodowy.

Taras Basen
Taras Plac zabaw dla dzieci
Basen Otoczenie hotelu