Kup prezentNewsletter

NOWOŚĆ - Rowery Elektryczne WHISTLE

NOWOŚĆ ! Zwiedzaj okolicę Kazimierza Dolnego i wypoczywaj aktywnie z rowerwami elktrycznymi włoskiej marki WHISTLE! Świetna zabawa dla miłośników dwóch kółek. Kazimierz Dolny i okolice to świetne tereny na przejażdżki rowerowe. W naszej hotelowej wypożyczalni rowerów mogą Państwo skorzystać zarówno z tradycyjnych rowerów, jak i nowych elektrycznych firmy WHISTLE B-WARE 29. Rowery posiadają zasilenia elektryczne, które efektywnie wspiera rowerzystę podczas jazdy. Rowery elektryczne WHISTLE to tzw. e-rowery, które podbijają obecnie swoją popularnością cały świat !

Rower elektryczny WHISTLE

Szybko i komfortowo

Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę, jeśli lubisz aktywnie spędzać wolny czas, jeśli zależy ci, by szybko przemieszczać się po zróżnicowanym terenie Kazimierza Dolnego – rower elektryczny jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki elektrycznemu silnikowi, który wspomaga cię podczas jazdy, korzystanie z e-roweru to czysta przyjemność. Teraz możesz pokonywać większe odległości przy naprawdę minimalnym wysiłku. Jeśli masz ochotę możesz jeździć nim jak tradycyjnym rowerem. Natomiast jeśli czujesz, że twoim mięśniom przydałby się krótki odpoczynek, możesz skorzystać z silnika elektrycznego, dzięki któremu możesz kontynuować swoją podróż, ciesząc się każdym widokiem. Rowery elektryczene WHISTLE są w 100% ekologiczne i przyjazne dla środowiska naturalnego.

Jeżeli jeszcze nie testowałeś e-rowerów, serdecznie zapraszamy do naszej wypożyczalni. Proponujemy Państwo 0,5 godziny testu GRATIS ! Pytaj i rezerwuj rower w recepcji hotelowej: +48 785 072 011 lub recepcja@kazimierzowka.pl

Dodatkowo oferujemy możliwość zakupu każdego modelu roweru marki WHISTLE po atrakcyjnych cenach. Partnerem wypożyczalni jest Firma Sypytkowski SPORT.

Cennik wypożyczalni rowerów elektrycznych:

do 2 godz. 50 zł
1 dzień 90 zł